Реал Мадрид и Реал Сосиедад играят при резултат 1:1 в мач

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Реал Сосиедад 1:1, Валверде изравни

Реал Мадрид и Реал Сосиедад играят при резултат  1:1 в мач от 5-я кръг на Ла Лига.

Началото беше за гостите, които съблюдаваха традицията да повеждат в резултата на " Бернабеу ". Този път това стана факт след попадение на Баренечеа в 5-ата минута, който означи страховит гол, възползвайки се от асистенция на Кубо.

Реал отговори с рискова офанзива още в идната минута, при която удар на Родриго беше избавен от вратаря. В 11-а минута Реал Сосиедад означи нов хубав гол посредством Такефуса Кубо, само че той бе анулиран заради засада и резултатът остана 1:0.

Само пет минути по-късно Хоселу бе изведен по страховит метод и се оказа самичък в наказателното поле, като заобиколи вратаря, само че ненадейно нацели напречната греда с удара си. Сериозен пропуск на футболиста на Реал Мадрид. В 29-а минута Родриго имаше чудесна опция да изравни, само че Алекс Ремиро реагира със ужасно избавяне и отхвърли бразилеца.

Секунди по-късно Кубо нахлу на слалом в наказателното поле на Реал Мадрид и шутира по трева в левия ъгъл, само че Кепа също сподели невероятния си инстикт. Испанецът трябваше да се намесва още веднъж малко по-късно, защото Микел Мерино скочи високо, с цел да засече центриране и отклони топката с глава от близко в долния ляв ъгъл, само че Кепа блесна с фамозно избавяне.

Стартови сформира:

Реал Мадрид:  25. Кепа Арисабалага, 20. Франсиско Гарсия, 4. Дейвид Алаба, 22. Антонио Рюдигер, 2. Дани Карвахал, 8. Тони Кроос, 18. Орелиан Чуамени, 15. Федерико Валверде, 5. Джуд Белингам, 11. Родриго, 14. Хоселу

Реал Сосиедад:  1. Алекс Ремиро, 17. Киерън Тиърни, 24. Робин Льо Норман, 5. Игор Зубелдия, 18. Хамари Траоре, 7. Андер Баренечеа, 8. Микел Мерино, 4. Мартин Зубименди, 23. Брийс Мендес, 10. Микел Оярсабал, 14. Такефуса Кубо